Agnieszka Pawlik
AktualnościOfertaO mnieDoświaczeniePolecamKontakt
pawlik
Strona głównaPorozumienie bez Przemocy: O metodzieDlaczego trening? Co ćwiczymy?Czego się nauczysz? Korzyści dla CiebieBy zaszły zmianyUczestnicy mówią

  UCZESTNICY TRENINGÓW PbP MÓWIĄ:
 
 


 
   Usatysfakcjonowała mnie bardzo praca na osobistych przykładach i to, że przepracowaliśmy je do końca. Podobała mi się też szczera, nienakazowa atmosfera zajęć. Czuję się spokojny, bezpieczniejszy i pewniejszy w kwestii komunikowania moich uczuć, potrzeb i próśb. Spełniona została moja potrzeba bezpieczeństwa w rozmowie oraz samorozwoju.

 
     

 
   W moim uczeniu się pomogło mi: usystematyzowane przekazywanie wiedzy, żywy, urozmaicony sposób przedstawiania zagadnień, umiejętność reagowania natychmiast na potrzeby osób w grupie, trafność sformułowań mimo zaskoczenia, praktyczne ćwiczenia. W związku z tym jestem rada, że wzięłam udział w treningu; wdzięczna sobie, prowadzącej i innym uczestnikom, gdyż spełniłam potrzeby rozwoju, głębszego kontaktu z ludźmi, wymiany, lekkości i radości.

 
     

 
   Ten trening dał mi z jednej strony bardzo konkretne narzędzia, którymi mogę się posługiwać, aby lepiej kontaktować się z ludźmi i wyrażać siebie, a z drugiej strony ukazał całkowicie rewolucyjny światopogląd, dzięki któremu można być bardziej szczęśliwym. Jestem usatysfakcjonowana, pełna nadziei i zainspirowana. Spełniły się moje potrzeby rozwoju, sensu, wpływu na moje życie, wzbogacania życia innych ludzi, wspólnoty.
 
 
     
   Trening dał mi możliwość przepracowania trudnych spraw związanych z pracą. Czuję ulgę, spokój, radość. Spełniłam swoją potrzebę bycia wysłuchaną, potrzebę szacunku i uznania.

 
     
 
   Konkretne ćwiczenia oraz poznanie metody dały mi dużo spokoju. Spełniłam swoją potrzebę uczenia się, rozwoju.
 
 
   dalej ►  

pawlik
Agnieszka Pawlik