Agnieszka Pawlik
AktualnościOfertaO mnieDoświaczeniePolecamKontakt
pawlik
 
Strona główna O mnie: Moja droga
  MOJA DROGA

Pokój między ludźmi, zrozumienie siebie nawzajem, spełnienie takich potrzeb jak akceptacja, empatia, szacunek, miłość to bliskie memu sercu ideały. Model Porozumienia bez Przemocy pozwala mi skutecznie wprowadzać je w życie. Najpierw zredukowałam przemoc w relacjach (np. zaprzestałam obciążać innych oczekiwaniami, że będą robić pewne rzeczy w sposób, jaki ja uważam za sensowny i możliwy). Poznałam też uczucie głębokiego spokoju, gdy pozbyłam się wszelkiej przemocy wobec siebie oraz ról - również w myśleniu!

Model PbP bazuje na uwzględnianiu w komunikacji niezaspokojonych potrzeb, o których informują nas emocje. Stał się on dla mnie narzędziem, dzięki któremu osiągnęłam pokój w mojej rodzinie, w relacji z dziećmi. Jestem szczęśliwą mamą spełnioną w wychowywaniu trzech synków!

Ponieważ tę przepiękną ideę udało mi się wnieść we własne życie, mocno w nią wierzę i proponuję osobom, które zdecydują się na naukę nowego języka, płynącego z serca -  komunikacji dla pokoju. W ten sposób spełniam się zawodowo. Kiedy to robię, czuję, że żyję!
 
  CO ROBIĘ
  • Jestem certyfikowaną trenerką, od 20 lat pracuję w przestrzeni międzynarodowej (dotychczas szkoliłam w 28 krajach).
  • Zdałam egzamin trenerski w dwóch międzynarodowych organizacjach: The Center for Nonviolent Communication (USA) oraz SALTO (Belgia).
  • Jestem też certyfikowaną fasylitatorką metody grupowego uzgadniania i rozwiązywania konfliktów oraz prowadzenia konferencji metodą Open Space Technology.
  • Pracuję także jako mediator i coach.
  • Udzielam indywidualnych sesji głębokiej empatii dla osób, które w stanie silnych emocji nie mogłyby w pełni uczestniczyć w treningu grupowym.
  • Jestem właścicielką firmy Essential Skills Lab 
Swobodnie pracuję również w języku angielskim.
 
  MISJA

Celem moich działań jest pomoc ludziom w szukaniu rozwiązań typu wygrana-wygrana. Wiele lat pracy metodą PbP i Open Space Technology nauczyło mnie, że w każdej sytuacji można znaleźć wyjście zadawalające wszystkie strony.

Nie trzeba myśleć tak samo, aby zgodnie współpracować, ani rozstawać się w sytuacji konfliktu. Wystarczy komunikacja “językiem serca” - moja specjalność i pasja!
 
 
 MÓWIĄ O MNIE

Oto kilka cytatów z wypowiedzi uczestników moich warsztatów:

 
"Bardzo empatyczna osoba, kompetentna, oaza spokoju. [...] Umie przekazać wiedzę, zapanować nad grupą, zainteresować, zainspirować, zmotywować do rzeczy trudnych."

"Ogromna lekkość i swoboda w prowadzeniu warsztatów. Dała mi dużo nadziei."

"Najbardziej empatycznie słuchająca osoba jaką poznałam! Dużo dobrej energii!"

"Dobra, ciepła osoba, z doświadczeniem i uwagą."

"Z ogromną otwartością i poczuciem humoru, co dla mnie było darem."

"Całą sobą pokazuje, że Porozumienie to sposób życia; stosując je jest blisko z sobą i z drugim człowiekiem. Teraz wierzę, że to możliwe. Dziękuję, że pomagasz słońcu ogrzewać świat!"
  PRYWATNIE

Obecnie jestem szczęśliwą mamą spełnioną w wychowywaniu trzech synów. Codziennie staram się utrzymać balans między życiem prywatnym a zawodowym oraz potrzebami moimi, dzieci, rodziny, przyjaciół i reszty świata.

Moje cechy osobiste to ciepło i uważność na potrzeby innych, dobra koncentracja i wielozadaniowość, wysoka samoorganizacja i solidność, a przy tym kontrolowana kreatywność, spontaniczność i elastyczność.

 
pawlik
Agnieszka Pawlik